Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
AzerbaijaniDutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish
Hakkımızda

Biz Kimiz?

İLKBİR ’ in kurucuları tekstil sektöründeki çalışmalarına;  2001 yılında, İstanbul’da başlamıştır. Sektördeki uzun deneyimlerinin ardından, 2019 yılında İLKBİR.COM faaliyete geçmiştir. Firma üretimini İstanbul’daki fabrikasında yapmaktadır. İLKBİR HOME yurtiçi ve yurtdışı satış bayileri ile Perde satışı yapmaktadır. İLKBİR, 25 yılı aşkın deneyimlerini harmanlayarak üretime ve projelerine yansıtmaktadır. Firmanın yıllarla birlikte oluşan geleneğinde; yenilikçi, kalitede en iyi olmak, özgünlük ve müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Kalite, Hız ve Cazip fiyatlar ile tüketiciler sunmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Temel değerlere ve ortak hedeflere sahip olmak, değişime ayak uydurmaktansa değişim yaratmak. Yasalara, çevreye, ahlaki ve insani değerlere saygı duyan örnek bir şirket kimliğini benimsemek. Mutlu çalışan-mutlu müşteri-mutlu hissedar dengesi içinde, herkesin parçası olmayı düşleyeceği bir kurum yaratmak.

Misyonumuz

Biz İLKBİR.COM Olarak;

Üretimini yaptığımız ve Tedarik ettiğimiz; Yenilikçi, Trend Yaratan, Estetik, Konforlu, Kaliteli ve Sağlıklı Ürünlerimiz ile Yaşam alanlarında ki ev tekstil ihtiyaçlarını karşılamak suretiyle müşterilerimizi mutlu kılmak, daha fazla değer yaratarak satış yapmak ve daha büyük bir İLKBİR.COM u yaratmak için varız.

Değerlerimiz

Güven
Tüm faaliyet alanlarımızda hukuk ve etik kuralları çerçevesinde, güvene dayalı sürekli bir iş birliği içerisinde çalışır, toplum çıkarlarına ters düşen tutum ve davranışlarda bulunmayız.

Şeffaflık
Kurumsal çalışmalarımızda ve toplumsal ilişkilerimizde mümkün olan en üst düzeyde “açıklık” ilkesi ile şeffaf davranırız.

Doğa ve Çevreye Duyarlılık
Doğayı ve çevreyi korumayı, en temel, en yaşamsal görevlerimizden sayarız.

İletişim ve Ortak Akıl
Sağlıklı iletişimin “Ortak Akıl” ile karar almanın temel desteği olduğuna inanırız. Çağın gereklerine uygun, katılımcı, açık ve net, iki yönlü bir iletişim ortamı oluşturmak her zamanki çabamızdır.

Gelişmeye Yatırım
İLKBİR.COM Olarak, sürekli “gelişmeye yatırım” yaparak ürün ve hizmetlerini, topluma sunmak arzusundadır. Bunu sağlamak için öncelikle temel sektörlerimize, sonrasında da kriz dönemlerinde birbirinden en az etkilenen diğer sektörlere yatırım yapmak ana hedefimizdir.

İnsana Yatırım
En değerli varlığımız oldukları bilinci ile çalışanlarımız ve yöneticilerimizi yarınlara hazırlamak uğruna her aşamada ve her düzeyde eğitime büyük önem veririz. “İnsana Yatırım” yapar, çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlarız.

Ekip Çalışması
Çalışanlarımızla ilişkilerimizi karşılıklı saygı, güven, katılım ve iş birliği üzerine kurar, ekip çalışmasının önem ve gereğine yürekten inanırız.

Kalite
Toplumumuz için en uygun maliyetle, en yüksek kaliteyi elde etmeyi hedeflerken, “Toplam Kalite” anlayışımızla müşteri mutluluğunu sağlamayı görev biliriz.

Verimlilik - Karlılık
Verimliliğimizi sürekli arttırarak karlılığımızı geliştirmek sürekli çabamızdır.

İş Barışı
Toplumsal ve ekonomik gelişmenin sürdürülebilirliği için iş barışının sürekliliğine inanır; işçi-işveren ilişkilerinde örnek Grup olma özelliğimizi korumaya büyük özen gösteririz.

Sosyal Sorumluluk
Ülkemizdeki yaşam kalitesinin yükselmesi için sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal etkinlikleri desteklemek vazgeçilmezimizdir.

Temel Hedefimiz
Faaliyet gösterdiğimiz perde ve evtekstili sektöründe katılımcı, paylaşımcı bir ekip çalışmasıyla üretim yaparak, tüketici tatminini sağlamak; yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da öncü, önder ve karlı olmaktır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?